עבור SoCity, התחדשות עירונית היא הזדמנות לממש את ההשראה המניעה את החברה, הנובעת מיצירת חיבור בין עולמות, סגנונות, אנשים ועיר – ולרתום את כל אלו יחדיו, על מנת להשיג את המטרה המשותפת באופן שישרת את כל הצדדים בצורה אופטימלית.

החל מתחילת הדרך ועד המסירה הסופית של הדירה, נצעד יד ביד בליווי מיטב האדריכלים ואנשי המקצוע, על מנת להבטיח את החוויה הנוחה והמספקת ביותר עבורכם. בסוף התהליך, תוכלו לשוב לבניין חדש ומתקדם בסביבה רעננה,  ולהנות מחוויית מגורים איכותית ומשודרגת, הבנויה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בדיקה ומתן הצעה

לאחר קבלת הסכמת הדיירים להצעת ההתחדשות, יתקיים דיון בנוגע לתנאים המסחריים בין היזם לבין בעלי הדירות, באמצעות עו"ד מטעמם. במקביל, תבחן הכדאיות הכלכלית והמעשית מצד בעלי הדירות והיזם, על-ידי אנשי מקצוע ואדריכלים. על-פי הכדאיות תנוסח הצעה מתאימה לחתימת הסכם עבור בעלי הדירות.

חתימת הסכם

בשלב הזה יחתם הסכם ההצעה, הכולל את פרטי התהליך, תנאי המעבר של דיירי הבניין לבניין חלופי, תוכניות הבניה, מפרטי הדירות ושאר הפרטים הרלוונטיים.

אישור התב"ע

לאחר חתימת ההסכם, יוגשו תוכניות מפורטות לקבלת אישור מטעם העירייה. מיד עם קבלת האישור, ניתן להמשיך לשלב הבא – הגשת בקשה לקבלת היתר בניה מהעירייה.

הריסה ובניה

היתר הבניה התקבל? נפלא. נוכל להתחיל בהריסת הבניין הישן ובבניית החדש, בהתאם לזמנים שנקבעו בהסכם, תוך שיתוף פעולה מלא בין כל הצדדים. SoCity תפעל לקידום התהליך, תוך כדי הקפדה על בניה בסטנדרטים גבוהים ומחמירים, על מנת להבטיח את חזרת הדיירים לביתם החדש בהקדם.

מסירת מפתח וליווי

תתחדשו! התהליך הסתיים. כעת תוכלו לשוב לבניין חדש, מעוצב ומרווח, בשכונה האהובה והמוכרת ולהנות מחוויית מגורים משודרגת.

השאירו פרטים