ABOUT US

Generated with Avocode.Vector

חברת SoCity הינה חברה יזמית בענף הנדל"ן, העוסקת בהקמת פרויקטים של בניינים ייחודים במסגרת ההתחדשות העירונית באזור המרכז, ופועלת למען השבחת וחידוש פני העיר. החברה היא זרוע ההתחדשות העירונית של חברת לוקי בניה, אשר הינה אחת מחברות הייזום והביצוע הוותיקות בארץ.
SoCity מנוהלת על ידי שרון נבו ואלון דורי, אשר פועלים במשותף מעל 17 שנים במהלכן התמחו בניהול, יזום, שיווק ובנייה בפועל, לרבות פרויקטים של תמ"א 38/2.

שם החברה, SoCity, נולד מן השילוב בין המילים society ו-city, שילוב המתכתב עם תפיסת העולם של החברה, לפיה מושגים אלו משלימים האחד את השני ויוצרים יחדיו משמעות חדשה, המושתת על חיבורים עוצמתיים. בהתאם לכך, החברה פועלת מתוך השאיפה לייצר ולשלב בעשייתה חיבור אמיתי בין דורות, בין העבר לעתיד, בין סגנונות שונים, וכמובן, בין אוהבי העיר לבין הבית האידיאלי עבורם.

בזכות ניסיון עשיר, איתנות כלכלית, ידע רחב ושיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתחום, מעניקה החברה שירות מקצועי בסטנדרטים חסרי פשרות, עם מתן יחס אישי מול הדיירים, כמו גם ליווי צמוד בכל תהליכי הפרויקט, החל מהשלב הראשון ועד המסירה הסופית של הדירה.

הערכים שלנו

שירות מקצועי, תמיד ברגישות ובגובה העיניים

כדי להקל על האתגרים הכרוכים בתהליך, אנחנו מקיימים איתכם תקשורת ישירה ושקופה, והכל תמיד ברגישות, בגובה העיניים ועם יחס חם. אנו מוצאים פתרונות יצירתיים לאתגרים הרבים שבדרך, ושמים דגש על הסכמה רחבה בקרב בעלי הדירות. אנו רואים בכם שותפים מלאים לכל התהליך, מראשיתו ועד למסירת הדירות.

הקשר והיחס האישיים עם בעלי ובעלות הדירות הם מאבני היסוד של SoCity, והם מבדילים אותנו מחברות אחרות בתחום. כל אלה תורמים לכך שאנו פועלים בהצלחה רבה, תוך שביעות רצון גבוהה מצד לקוחותינו.

ידע ומקצוענות השווים לכם זמן, כסף ושקט נפשי

היכולות המקצועיות והידע הרב שצברנו לאורך שני עשורים מבטיחים את ביצוע הפרויקטים תוך מתן דגש על איכות התכנון, הבנייה והביצוע – והכל בלוחות זמנים נדרשים. כל אלה מעניקים לכם שקט נפשי ומאפשרים לנו לספק לכם מוצר סופי איכותי, בהתאם לציפיותיכם.

איתנות פיננסית, כדי שתרגישו בטוחים

בהיותה חלק מקבוצת "לוקי בנייה", SoCity נהנית מגב כלכלי חזק, איתנות פיננסית ויכולת כלכלית מוכחת לקדם ולהשלים פרויקטים. אנו עובדים עם גופי מימון מובילים המלווים את הפרויקטים, תוך מתן כל הערבויות המעניקות לכם ביטחון לאורך התהליך.

דיאלוג, תקשורת וחיבורים

החזון שלנו הוא להשביח ולחדש את פני האזורים בהם אנו בונים, תוך דיאלוג מתמיד עם לקוחותינו.

תפיסת העולם של SoCity מבוססת על יצירת חיבורים: בין העיר לקהילה, בין עבר לעתיד, ובין אוהבי העיר לבית האידיאלי עבורם. כל אלה באים לידיי ביטוי בשם החברה, המשלב בין המילים society ל-city.

הנהלה

שרון נבו

מייסדת ושותפה

דור שני למשפחה הפועלת בענף הנדל"ן. אחראית על ייזום פרויקטים חדשים, ניהול התכנון, המשא ומתן המשפטי, הביצוע, השיווק והקשר עם דיירים ולקוחות. מתמחה בעבודה מול הרשויות מקומיות ומול הדיירים. עורכת דין, בוגרת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

אלון דורי

מייסד ושותף

אחראי על הניהול הכלכלי של הפרויקטים. בעל התמחות מעמיקה וניסיון עשיר בליווי פיננסי, מיסוי וניהול תקציבים של פרויקטים בענף הנדל"ן. רואה חשבון, ובעבר מנהל במחלקת הנדל"ן של חברת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג.

קבוצת לוקי

ניסיון ומצוינות של מעל 40 שנה.

קבוצת לוקי הינה חברה יזמית וקבלנית שנוסדה על ידי ישראל נבו ופועלת בענף הנדל"ן משנת 1980. לחברה מוניטין רחב וניסיון עשיר בזכות שנים רבות בהן יזמה, ביצעה והקימה עשרות פרויקטים יוצאי דופן של מגורים, מסחר ומבני ציבור הפרוסים באזורים מובילים ברחבי הארץ. קבוצת לוקי נחשבת לפורצת דרך בתהליכים ושיטות בנייה ואף הייתה החברה הראשונה שהכניסה את תקן ISO 9002 לענף הבניה לפני כ-30 שנה, והחברה הראשונה שהקימה מערך שירות לקוחות וליווי מקצועי לאורך כל התהליך.

השאירו פרטים